Acil Nakit Kredisi Veren Bankalar

Acil nakit ihtiyaçlarınıza çözüm bulmak için genelde acil nakit kredisi veren bankalar konusu araştırılmalıdır. Bu bankalar aynı zamanda kolay kredi veren bankalar olarak da adlandırılır. Aynı zamanda şubeye gitmeden kredi almak isteyenler de söz konusu bankalara başvuru yapabilir. Bu süreçte yapılması gerekenlerle beraber hangi bankaların acil nakit kredisi verdiğiniz sizlerle paylaşıyor olacağız. Öte yandan bu kredilerin faiz oranları da standart oranlardır. Ayrıca birçok banka kefil talebinde de bulunmamaktadır.

Hangi Bankalar Acil Nakit Kredisi Veriyor?

Bazı bankalar tamamen tüketicilerin memnuniyetini sağlamak adına hızlı kredi imkanları tanımaktadır. Elbette bazı şartların yerine getirilmesiyle beraber hızlıca acil nakit kredileri alınabilir. Aynı gün içinde hatta aynı saat içinde tüketicilerin başvurularına dönüş sağlayan bankalar bazen ek evrak talebinde bulunabilir. Ek belge taleplerinde tüketicilerin banka şubelerine gitmesi zorunludur. Fakat acil nakit kredisi veren bankalar müşterilerini mağdur etmemek adına çok daha avantajlı hizmetler sunabilmektedir.

Paylaştığımız bu bilgilere ek olarak acil ihtiyaç kredisi veren bankalar sıralandığında;

  • Aktifbank N Kolay Kredi
  • Odeabank
  • Enpara kredisi
  • CEPTETEB kredisi şeklindedir.

İlgili bankaların müşterisi iseniz hızlıca mobil uygulama ya da internet bankacılığından başvurularınızı yapabilirsiniz. Ancak müşterisi olmayanlar mutlaka banka şubelerine gitmelidir. Kredi puanınızın uygunluğu durumunda herhangi bir sorun yaşamadan hızlıca kredinizi alabilirsiniz.

ENPARA.com Kredi

QNB Finansbank’ın en çok kullanılan uygulaması olan ENPARA, online bankacılık konusunda ciddi bir kitleye sahiptir. Bu nedenle ATM’lerden rahatlıkla işlem yapabilirken banka şubelerine giderek farklı limitlerde hizmet alabilirsiniz. ENPARA üzerinden alabileceğiniz hızlı kredi, 30 bin TL ile sabitlenmiştir. Bazı dönemlerde bu rakamın arttığını söylemek mümkündür. Ayrıca bu kredide tahsis ücreti alınmamaktadır. Son zamanlarda acil nakit kredisi veren bankalar denildiğinde akla gelen ilk uygulama olduğunu da söyleyebiliriz.

Odeabank Acil Kredi

Gelir belgesi talep eden Odeabank aslında diğer bankalara göre farklı bir işleyişle hizmet vermektedir. Gelir belgesinin uygunluğu durumunda 35 bin TL’ye kadar nakit kredisi alabileceğiniz bu bankanın diğer kredi miktarları da bir hayli yüksektir. Elbette kredi notunun uygun olması halinde bankanın sunduğu diğer hizmetlerden de anında faydalanabilirsiniz.

CEPTETEB Acil Kredi

Türkiye Ekonomi Bankasının kapsamlı bir uygulaması olan CEPTETEB, 30 bin TL’ye kadar acil kredi vermektedir. Ayrıca bu kredide tahsis ücreti yoktur. Genelde TEB müşterilerine özel kampanyalar düzenlemektedir. Yine de acil nakit kredisi veren bankalar arasında mutlaka TEB’in değerlendirilmesi önemlidir. Çünkü düşük faiz oranlarıyla da zaman zaman gündeme gelen TEB, kendi müşterileri için konut, ihtiyaç ve taşıt kredilerinde esneklik sunmaktadır.

Aktifbank Acil Kredi

Aktifbank’ın uygulaması olan ‘N Kolay Kredi’ sayesinde aynı gün kredinizi alabilirsiniz. Genelde 30 bin TL’ye kadar acil kredi veren Aktifbank, kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Fakat gelir belgesi hazırlamanıza gerek yoktur. Bu nedenle Aktifbank şubelerine giderek hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Ya da müşterisi iseniz online olarak başvuru yapabilirsiniz.

Acil Nakit Kredilerinde Vade Sayısı

Bu krediler genelde 36 ay vade ile sunulmaktadır. Bazı bankalar 48-60 ay vadeler sunsa da bankalar yüksek vadelerle kredi sunmak istemez. İhtiyaç kredisiyle aynı özelliklere sahip olan acil nakit kredisi veren bankalar sayesinde artık gün içinde kredi imkanı tanınmaktadır. Her tüketicinin kredi notu, tüm banka sistemlerinde yer aldığı için anlık kontrol sağlanarak tarafınıza bilgi verilmektedir. Bankalar yeteri kadar teknolojik imkana sahip olduğundan dolayı da tüketicilerine her zaman kapsamlı bir şekilde hizmet sunmak isteyecektir.

Acil Nakit Kredisi Faiz Oranları

Bu kredilerdeki faiz oranları ihtiyaç kredisi faiz oranlarıyla aynıdır. Haliyle bankaların web sayfaları üzerinden anlık bilgi alabilirsiniz. Aslında bu kredilerin en önemli özelliği, bazı bankaların kredi tahsis ücreti almamasıdır. Bu yüzden bazı bankaların faiz oranları yüksek olabilir. Yine de araştırma yapmadan kredi başvurusunda bulunulmamalıdır.

O halde acil nakit kredisi veren bankalar ve genel özellikleri sizlerle paylaştığımız gibidir. Her banka bu konuda gerekli tedbiri alarak tüketicilerine yardımcı olmaktadır. Faiz oranlarını araştırarak çok daha kapsamlı bilgilere ulaşabileceğinizi unutmayın. Ayrıca sitemizde tüm kredi türlerine dair bilgiler de detaylı olarak paylaşılmaktadır. Son olarak güncel faiz oranlarını da sitemizden takip edebilirsiniz.

Yazar Hakkında
Toplam 62 yazı
uyazar
uyazar
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara