Anında Onaylı Kredi Sunan Bankalar

Herhangi bir belge talep edilmeden verilen kredilere anında onaylı kredi denilmektedir. Bu yazımızda anında onaylı kredi sunan bankalar ve ihtiyacınız olan tüm bilgileri paylaşmaya devam ediyoruz.Son zamanlarda oldukça dikkat çeken bu hizmet, bankaların yapmış olduğu kampanyalardan bir tanesidir. Bu kampanyaya katılarak internet bankacılığından, SMS kanallarıyla kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. En büyük özelliklerinden bir tanesi de bu krediye başvururken sizden çok sayıda belge istenmemesidir. Başvurunuzu yaptıktan birkaç dakika içerisinde başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını öğrenebilirsiniz.

Anında Onaylı Kredi Alma Şartları Nelerdir?

Anında onaylı kredi almak için sizden belgeler istenmez. Fakat kredi notunuz göz önüne alınmaktadır. Yani kredi başvurunuzun kesin olarak onaylanacağı anlamına gelmemektedir. Geliriniz, kredi notunuz, bankalarla olan geçmişiniz ve buna benzer hususlar göz önünde bulundurularak onay verilmektedir. Sizler için anında onaylı kredi sunan bankaları sıraladık;

Enpara: QNB Finansbank dijital bankacılığın bünyesinde hizmet veren Enpara’nın hizmet verdiği bir şube olmaması nedeniyle internet bankacılığı tarafından kolayca anında onaylı kredi başvuru yapılabilmektedir.

QNB Finansbank: CardFinans adlı kredi kartı başvurusunu internetten kolayca başvuru yapmanız mümkün. Kısa bir değerlendirme süreci sonunda anında onay verebilmektedir. Artı olarak Miles&Smiles isimli kredi kartı da anında onaylı kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir.

Akbank: Sadece Wings ve Axess adlı kredi kartları için anında onaylı kredi başvurusu yapılabilmektedir. İnternet üzerinden başvuru yapılmaktadır. Başvuru sonucu olumlu olması halinde kredi kartı adresinize doğrudan gönderilmektedir.

Yapı Kredi Bankası: Worldcard adlı kredi kartına online internet bankacılığı ile başvuru yapmanız mümkündür. Başvurunuz incelendikten sonra uygun bulunduğu takdirde anında onay alınabilmektedir.

İş Bankası: Maximum adlı kredi kartı için anında onaylı kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. İş Bankası en hızlı şekilde başvuru yapacağınız bankaların arasında yer almaktadır.

Sadece anında onaylı kredi sunan bankalar yukarıda paylaştıklarımızla sınırlı değildir. Hemen onaylı kredi almak istediğiniz bankanın müşteri hizmetlerini arayarak veya resmi internet sitesine giderek daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ortalama olarak maksimum 30 – 50 bin TL arasında kredi çekme fırsatınız bulunmaktadır. Bu meblağ her bankaya göre değişmektedir. Aldığınız krediyi 36 ay vadeli taksit ile geri ödeme imkanı sunulmaktadır.

Yazar Hakkında
Toplam 62 yazı
uyazar
uyazar
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara