En Kolay Kredi Veren Bankalar

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Bankalar arası rekabetin son yıllarda daha zorlu şartlar altında geçmesiyle birlikte, bankaların kredi verme şartları da önemli ölçüde değişti. Bu rekabete bağlı olarak mevcut müşterilerini muhafaza etme çabasının yanı sıra yeni müşterilerde kazanabilmek için, kredi ve kredi kartı hizmetlerinde tüketici menfaatine yönelik birçok iyileştirme yaptılar. Bunlardan birisi de, kredi alma şartlarının eskiye nazaran kolaylaştırılması oldu. Aşağıda en kolay kredi veren bankalar ve vermiş oldukları krediler hakkında kısa detayları sizlerle paylaştık.

En Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Aktif Bank Kolay Kredi

Vermiş olduğu kredinin şartlarına baktığımızda en kolay kredi veren bankalar arasında olduğunu gördüğümüz Aktif Bank, Türkiye içerisindeki hızlı gelişimini artarak devam ettirmektedir. Kredi notu düşük olan kimselere dahi önemli avantajlar sağlaması ve kredi/kredi kartı ürünlerinden daha kolay yararlandırmasıyla bilinen banka, düşük faiz oranlarıyla kredi imkanı sunmaktadır. Kredi notunuzun ortalama değerine göre gelir belgesiz kredi verebilecek bankalardan birisi olan Aktif Bank, uygun ödeme koşullarla daha yüksek krediler çekebileceğiniz bankalar arasında yer alıyor.

ING Bank Anında Kredi

250 TL kredi tahsis ücreti alan ING Bank, kendi müşterisi olmayan bireylere de kredi vermektedir. 48 ay vadeye kadar 50 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunan banka, kolay kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Geçmişte bankalarla aşırı büyük sorunlar yaşamadıysanız, ING Bank’tan kefilsiz kredi çekebilme olasılığınız oldukça yüksektir.

kolay kredi veren bankalar ve para piyasası

Enpara.com Kolay Kredi

Bankacılık sektörüne getirdiği yeni hizmet anlayışıyla dikkatleri üzerine çeken ve ‘Şubesiz Bankacılık’ sloganıyla hizmet veren enpara.com, dünyanın önde gelen bankaları arasında yer alan QNB Finansbank’a ait bir kuruluştur. Adından da anlaşılacağı üzere sadece internet bankacılığı üzerinden hizmet veren kuruluş, sunduğu birçok avantaj ile büyük bir müşteri kitlesine sahip olmayı başarmıştır. 1000 ile 30 bin TL arası veren enpara.com, en kolay kredi veren bankalar arasında yer almaktadır.

Enpara kolay kredi başvurusu, enpara.com internet sitesinden ve resmi mobil uygulama üzerinden yapılabilmektedir.

CEPTETEB En Kolay Kredi

TEB bankasının online bankacılık hizmeti olan CEPTETEB, internet üzerinden yapılan başvurularda 24 aya kadar vade seçenekleriyle birlikte, 30 bin TL’ye kadar kredi vermektedir. Ayrıca çok zaruri durumlarda kredi notu yüksek olanlardan kefil ve belge istemeyen CEPTETEB, kredi tahsis ücreti de almamaktadır.

Ziraat Bankası Kredisi

Devlet destekli bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası, özellikle tarım ve hayvancılıkla uğraşan bireylere yönelik çalışmalar yapması nedeniyle, kredi verirken en az belge isteyen bankalardan birisidir. Uzun vade seçenekleri ve yüksek tutarlı limitlerle kredi çekebileceğiniz Ziraat Bankası, en kolay kredi veren bankalar arasındadır.

Yazar Hakkında
Toplam 11 yazı
Bülent Yakut
Bülent Yakut
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara