Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019

Gelir belgesi olmadan kredi almak isteyen tüketiciler bu kapsamda bazı bankalara başvuru yapabilmektedir. Üstelik bu bankalar sadece nüfus cüzdanıyla birlikte kredi hizmeti sunar. Haliyle gelir belgesiz kredi veren bankalar üzerinden başvuru yapan tüketiciler bazı şartlara uyum sağladıktan sonra kredi alabilmektedir. Bunun yanı sıra şart ve kurallar her bankada farklı olabilir. Yine de maaş bordrosuz kredi almak isteyenlerin tercih edeceği bankaların şartları daha ön plandadır.

Gelir Belgesiz Nasıl Kredi Alınır?

Gelir belgesiz kredi alabilmek için ek gelir belgeleme şartı bulunmaktadır. Ek geliri olmayanlar ipotek tesis ettirmeli veya kefil göstermelidir. Elbette gösterilecek ipoteğin, kredi miktarını karşılıyor olması gerekiyor. Aynı durum kefil için de geçerlidir. Kefilin kredi skoru ve daha önce bankalarla yaşadığı sorunlar, kredi sürecinde önemlidir. Eğer bu tür durumlarda sorun yaşamıyorsanız belge ibraz etmeden aşağıda sıralayacağımız bankalardan hizmet alabilirsiniz.

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Acil nakit ihtiyaçlarının karşılanması için Odeabank kendi müşterilerine bordrosuz kredi vermektedir. Faiz oranları genelde yüksek olan bu bankanın yine de gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında olduğu unutulmamalıdır. 60 ay vadeye kadar yüzde 2,20 ile yüzde 2,27 arasında değişen faiz oranlarından yararlanmak için Odeabank şubelerine gitmeniz yeterlidir.

TEB Acil Nakit Kredisi

TEB de Odeabank gibi kendi müşterilerine özel belgesiz kredi vermektedir. İmza, senet, kayıt ve evrak sorunu olmadan yüksek kredi notuna sahip olan tüketiciler hızlı bir şekilde başvuru yapabilmektedir. Buna ek olarak kredinin aynı anda onaylandığını ve hesabınıza paranın aktarıldığını söyleyebiliriz. Faiz oranları ise şu sıralar düşük olan TEB’in CEPTETEB uygulaması sayesinde hızlıca kredi alabilirsiniz.

İNG Bank Mini Kredi Başvurusu

5 bin TL’ye kadar belgesiz kredi veren İNG Bank, uzun vadelerle müşterilerini memnun etmektedir. Ayrıca faiz oranı ise yüzde 2’den başlamaktadır.

Akbank Belgesiz Kredi Başvurusu

40 bin TL’ye kadar gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yerini alan Akbank, ‘Direkt Kredi’ uygulamasıyla beraber müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Diğer bankalar ise;

  • QNB Finansbank
  • Aktifbank olarak sıralanabilir.

Gelir belgesi olmayan tüketiciler bu bankalara başvurabildiği gibi müşterisi olduğu bankalardan gün içinde kredi talep edebilmektedir.

Yazar Hakkında
Toplam 62 yazı
uyazar
uyazar
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara