Hangi Bankalar Bayram Kredisi Veriyor?

Bayramın yaklaşmasıyla beraber bankalar bayram kredisi hakkında yeni bilgiler paylaşmaya başlamıştır. Öncelikle hangi bankalar bayram kredisi veriyor sorusuna yanıt verilmeli ve daha sonra faiz oranları da incelenmelidir. Bu kapsamda bayramı tatile çıkarak değerlendirecek olanların mutlaka bu kredilerden faydalanması gerekir. Çünkü faiz oranlarında az da olsa düşüş yaşanmaktadır.

Bayram Kredisi Veren Bankalar

Bayram kredisi için duyuru yapan bankalar TEB, İNG, QNB Finansbank, İş Bankası ve Akbank olarak sıralanmıştır. Bu bankaların her biri farklı faiz oranları ve ertelemeli kredi seçenekleriyle dikkat çekmektedir. Aslında tüketiciler genelde ertelemeli kredi almak ister. Bunun nedeni de en az 3 ay sonra başlayacak olan kredi ödemelerinde bütçe planlamasını sağlığı bir şekilde yapabilmektir. O halde hangi bankalar bayram kredisi veriyor konusunda ihtiyacınız olan bilgilere devam ediyoruz.

Bayram Kredisi Faiz Oranları

Her bankanın faiz oranları farklıdır. Bu kapsamda Garanti Bankasından başlayacak olursak %2,19’dan başlayan faiz oranlarıyla hizmet alabileceğinizi söyleyebiliriz. Ayrıca bankadan alacağınız kredi miktarı da 100 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Garanti Bankasıyla beraber QNB Finansbank da son zamanlarda tercih edilmektedir. %2,04 faiz oranıyla başlayan bayram kredilerindeki oranlar %2,24’e kadar yükselebilir. Alternatif olarak ertelemeli bayram kredisi almak için İNG Bankı tercih edebilirsiniz. Yüzde 2,19’dan başlayan faiz oranlarıyla birlikte 3 ay ertelemeli kredi alabilirsiniz. Ayrıca sunulan kredi miktarı da 50 bin TL’ye kadardır.

Bayram kredisini TEB’den almak isteyen tüketiciler, yüzde 1,99’dan başlayan faiz oranlarıyla karşılaşır. Fakat bu oran kredi miktarının artmasıyla beraber %2,60’a kadar çıkabilmektedir. Yine de düşük faizli kredi veren bankalar arasında olduğunu söyleyebiliriz. TEB’e alternatif olarak bir diğer ertelemeli kredi veren banka, Akbank’tır. Yüzde 2,25’ten başlayan faiz oranları sayesinde 50 bin TL’ye kadar kredi alabilirsiniz.

Bu bilgiler hangi bankalar bayram kredisi veriyor sorusuna verilecek genel yanıtlardır. Son olarak %2,14 faiz oranıyla İş Bankasından da bayram kredisi alabilirsiniz. Rakamsal anlamda 100 bin TL’ye kadar fırsatların olduğunu da unutmayın. Yapacağınız tüm araştırmalar, sizlerle paylaştığımız bu bilgilere sahip olmanızı sağlayacaktır. Başvuru ve diğer şartlar için de banka şubelerine gitmeniz yeterlidir.

Yazar Hakkında
Toplam 62 yazı
uyazar
uyazar
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara