Para Kazandıran Oyunlar

Para Kazandıran Oyunlar

 

Oyun oynayarak para kazanmanın esasını derhal her şeyde bulunduğu gibi reklamlar meydana getiriyor. Oyun üreticileri devasa kitlelere ulaştıktan ardından, geliştirdikleri para kazanılabilecek oyunlar reklam alarak devasa paralar kazanıyor. Bazı oyun yapımcıları mevzu bahis reklam gelirlerini, oyuncularıyla paylaşırken, kimi oyun yapımcıları ise tekilce ürettikleri oyunun reklamını inşa etmek için birer mükafat sistemi koyuyor.

 

Bunun dışında kalan oyunlardan ise değişik yöntemlerle oyun oynayarak para kazanma. İnsanlar kimi oyunları epey profesyonel tek şeklinde oynayarak devasa kitlelere ulaşmayı başarıyor. Bu oyunculardan devasa tek bölümü ise Twitch üstünden bağış toplayarak, Youtube’da kanal açarak ya da muhtelif sponsorluk/reklam anlaşmaları yaparak para kazanabiliyor. İşini bilen profesyonel oyuncular ise bu yöntemlerin hepsini kullanarak, oynadıkları oyunların hepsini para kazandıran oyunlar durumuna getiriyor.

 

Bu yazıda direk ya da endirekt olarak para kazanabileceğiniz birden fazla oyunu tek araya getirdik. Her ne kadar endirekt olarak isimlendirilse de, ilk başta yer sunduğumuz cinsten para kazama tekniklerinin henüz kalıcı ve henüz yüksek meblağlarda para kazandırdığını söylemek gerekli. Zira direk para kazandıran oyunlar, sizi ödüllendirmek için kimi eylemler yapmanızı, reklamlara tıklamanızı ya da anket doldurmanızı talep ediyor veya çiftlik oyunları gibi emek vermenizi istiyor. Dolaylı yollardan para kazandıran oyunlar da ise, para kazanmanın ölçüsünü ve şeklini saptamak sizin elinizde.

Hadi

Günümüzün en ünlü para kazandıran oyunlarından bir tanesi olan Hadi, Turkcell doğrulusunda tasarlanmış tek malumat yarışması oyunudur. Oyunda realite şahıslara karşı bilginizi yarıştırıyorsunuz. Ve her oyun için tespit edilen mükafat, sona kalanlar arasında başka bir deyişle suallen 10 meselenin tamamını doğru cevaplayanlar arasında paylaştırılıyor.

Verilen mükafat 100 lirayı da bulabiliyor, kuruşlarla da hudutlu kalabiliyor.

Oyna Kazan – Canlı Bilgi Yarışması

 

Onedio’nun yaşama geçirdiği tek oyun olan Oyna Kazan, realite anlamda güzel kazançlar elde etmeye olanağı yayınlayan para kazandıran oyunlar arasında bulunmaktadır. iPhone ve Android telefonlar üstünden oynanabilen bu oyun, nihai değişik miktarlarda ödüller vermektedir. Siz de oyun oynayarak para kazanmak dilerseniz Oyna Kazan’ı telefonunuza indirebilirsiniz.

Fun 101 Okey (Para Kazandıran Okey Oyunu)

 

Oldukça yeni tek oyun olan Fun 101 Okey, kısa vakitte 5 milyondan çok şahıs doğrulusunda indirilmiştir. Okey oyna ev aletleri kazan, sloganıyla duyurulan oyun, kullanıcılarına her sabah birden fazla mükafat vermektedir. Bununla birlikte para kazandıran oyunlar 2019 arasına girmeyi muvaffak olan Fun 101 Okey, Android ve iOS cihazlar üstünden oynanabilir.

InboxDollar

 

İnboxdollar da Swagbuck gibi misyon sitesidir. Uygulamada sizden muhtelif görevleri adına getirmeniz istenmektedir. Var olan görevler arasında, anket doldurmak, video seyretmek, reklama tıklamak çevrimiçi oyun oynayarak, oyun indirerek, para kazanma oyunu gibi görevler bulunmaktadır. Bu görevleri tamamlayanlar Inboxdollar’dan hâsılat elde etme imkânına kavuşmaktadırlar.

Swagbuck

 

En süregelen oyun oynayarak para kazanma sitelerinden bir tanesidir.

GPT sistemi ile kullanıcılarına para kazandırmayı hedefleyen oyunda, başka birçok site gibi reklam seyretmek, anket doldurmak, sosyal medyadan takip edebilmek, program indirmek gibi görevler yer almaktadır. Diğer direk para kazandıran oyunlar 2019 gibi, bu oyunda da ufak görevleri adına getirerek, ufak miktarlarda para kazanabilirsiniz.

Pogo

 

Para kazan oyunlardan tek öteki olan Pogo, para kazandıran online oyunlar sitesidir. Yapmanız lüzumlenen, siteye girip mensup olarak muhtelif kart oyunları oynamak ve jetonlar elde etmektir. Uygulamanın nihayetinde elde ettiğiniz jetonları realite paraya çevirebilir ya da daha fazla kazanmak için kullanabilmeniz mümkün.

Worldwinner

 

Worldwinner adlı bu sitede ise oyun oynayarak virtual coins kazanıyor, ardından ise bu paraları çekilişe katılma adına kullanıyoruz. Uygulama yaptığı çekilişlerle oyuncularına para dağıtmayı istiyor. Çekilişler elde ettikleri paralar ise sitenin reklam gelirlerinden elde ediliyor.

Click2pay

 

Click2pay, kullanıcılarına sunmuş olduğu flash oyunlar için belirli sürelerle turnuvalar düzenlemektedir. Yarışmalara katılan şahıslar, belirli dereceler elde ederek para kazanma fikirleri olanağı yakalamaktadır. Tarayıcınız üstünden epey basit tek şeklinde ulaşabileceğiniz bu oyunların fazlası epey zevkli birer para kazandıran oyundur.

Playandwin

 

Playandwin de Pogo’ya benzer oyun kart oyunları sitesidir. Yapmanız lüzumlenen muhtelif oyunları oynayarak, coin kazanmaya çalışmak ve coinlerinizi arttırarak paraya dönüştürmektir. Bu tasarıda reklam izleyerek de jeton kazanma imkanınız yer almaktadır.

Money App

 

Money App, Google Play ve Apple App Store’da bulunan en iyi para kazandıran programlar arasındadır. Kullananlar doğrulusunda epey beğenilen bu program ile tek hafta içerisinde tahminen olarak 10 dolar gibi tek miktarda para kazanmak olasıdır. Ödemelerinizi PayPal üstünden süratli tek şeklinde yapmış bu program, size derli toplu olarak, kimi görevler vermektedir.

 

Bulunan görevler arasında anket doldurma, oyun oynama, reklam seyretme, anket cevaplamak gibi görevler bulunmaktadır. Hesabınızdaki oran ödeme hududuna ulaştığında ise paranızı çekme olanağı sunmaktadır. Mobil program mağazalarında 5 üstünden 4.8 gibi epey yüksek tek puan kazanan MoneyApp adlı programlamayı, alttaki linkleri kullanarak Andorid ya da IPhone marka telefonunuza indirebilirsiniz. Para kazandıran oyunlar 2018 listesinde üst sıralardadır

SlideJoy

 

Sadece Android işletim sistemine sahip telefonlarda kullanılabilen bu program, kullanıcılarının ekran kilitlerini açmaları adına para dağıtıyor. Uygulamayı yüklendiğinde, ekran kilidinizi her açmaya kalktığınızda ekranda muhtelif haberler ve reklamlarla karşılaşıyorsunuz.

Bu bildirimleri sola kaydırarak ayrıntılara ulaşabiliyor ya da sağa kaydırarak bildirimi kaldırabiliyorsunuz.

 

Kullanıcılarına epey değişik tek şeklinde para kazanma olanağı yayınlayan bu program ayrı olarak muhtelif anketlerle de kazancı artırma olanağı imkanı tanımakta. Siz de en iyi para kazandıran programlardan bir tanesi olan Slidejoy’u telefonunuza indirerek, hiçbir meşakkate bulaşmadan para kazanmaya başlayabilirsiniz ve elde etiğiniz gelirleri Square Cash ya da Paypal vasıtasıyla alabilirsiniz.

İPoll

 

Telefonunuza indirip kullanarak para kazandıran uygulamalar ve oyunlar dan bir tanesi de iPoll’dur. iPoll, tespit ettiği konularda kullanıcılarının görüşlerini alarak onlara para kazandıran tek uygulamadır. Android ve IPhone marka telefonlara yüklenebilen bu program ‘Anket Doldurarak Para Kazanma’ mantığı ile görevlendirilmiştir. iPoll kullanarak para kazanmaya başlayabilmek için, programlamayı telefonunuza yüklemeniz ve ilk etapta size suallen verilere doğru şeklinde yanıt vermeniz gereklidir.

Lucktastic

 

Lucktastic, para kazandıran mobil oyunlar arasında bulunmaktadır.

Android ve IPhone cihazlara indirerek oynayabileceğiniz bu uygulama, size realite para kazanma olanağı sunmaktadır. Kazı kazan mantığı ile yürüyen düzenek, her tek hafriyat kazandan evvel size tek reklam izlemetmekte ve sonrasında hafriyat kazan kartı armağan etmektedir. Sürekli olarak aynısı prosedürü gerçekleştirmeniz durumunda, bu hafriyat kazanlardan güzel miktarda paralar kazanma imkanınız yer almaktadır.

PaidGamePlayer

 

Steam gibi tek oyun platformu olan PaidGamePlayer’da tahminen 30 gelenek oyun yer almaktadır. Site kullanıcılarına bu oyunları oynayarak para kazanma olanağı sunmaktadır.

Yapmanız lüzumlenen siteye mensup olarak, tespit edilen oyunlardaki yarışmalara katılıp, derece elde etmektir. Para kazandıran oyunlar android listesinde bulunan bu oyun her ne kadar para kazanmak için basit tek yol olarak gözükmese de zevkli ve heyecanlı olduğunu kabullenmek lazım olur. PaidGamePlayer, bütün bu istikametleriyle para kazandıran online oyunlar kapısın aralamakta ve oyun oynayarak para kazanmaya olanak tanımaktadır.

 

Game Testers

 

Game Testers, oyunlardaki sorunları bulmak ve oyunun işleyişini deneme etmek emeliyle oluşturulmuş tek sistemdir. Gerçek para kazanmak oyunlar olarak Düzen size tespit ettiği oyunları iletmekte ve bu oyunları oynarken karşınıza çıkan hatları rapor etmenizi arzu etmektedir. Günümüzde pek de süregelen olmayan bu yöntemle az da olsa futbolcu para kazanabilmektedir. Bundan dolayı oyun testini para kazandıran oyunlar telefon arasına sokmaktadır.

BingoZone

 

Playandwin aynısı tek sistemle gayret gösteren bu oyunu Android para kazanma adına Android ve iOS işletim planlı IPhone marka telefonunuza indirerek muhtelif baht oyunları oynuyor ve turnuvalara girerek para kazanma talihi elde ediyorsunuz. Ödeme hududu 1 dolar olan oyun, bu alandaki en emin oyun oynayarak en çok kazandıran oyunlar dan biridir.

UniqueRewards

 

UniqueRewards, en emin oyun oyna para kazan sitelerinden biridir. GPT sistemi ile işleyen bu site, başka bir çok para kazandıran oyun gibi, sizden video seyretmek, anket doldurmak, reklama tıklamak, program indirmek gibi görevleri adına getirmenizi arzu etmektedir. Para kazandıran oyun uygulamalar olarak sıkça tercih edilen bir yazılım.

Secondlife

 

Secondlife, para kazandıran oyunlardan biridir. Gerçek yaşamın tek simülasyonu olan oyunda, tek profil yaratarak sanal bir hayata adım atıyorsunuz ve her geride bıraktığımız gün birden fazla nesne elde etmeye başlıyorsunuz. Daha ardından meydana getirdiğiniz bu nesneleri oyundaki başka kullananlara satarak para kazanabiliyorsunuz.

Exodus 3000

 

Exodus 3000 Travian aynısı tek taktik oyunudur. Mars’ta geride bıraktığımız oyunda birden fazla realite futbolcu ile maç etmek zorundasınız. Bu tasarıda elinize geride bıraktığımız nesne ve itemleri savaşırken kullanabilir ya da başka realite kullananlara para karşılığı satabilirsiniz.

Givling

 

Givling, Hadi aynısı tek malumat yarışması uygulamasıdır. Para kazandıran oyunlar mobil arasında tespit edilen Givling’i telefonunuza indirerek gün içerisinde iki kez çevrimiçi olarak oynayabilir ve suallen sualleri doğru yanıtlayarak realite para kazanabilirsiniz. Uygulamann Android ve IOS versiyonunu alakalı kelimelere tıklayarak indirebilirsiniz.

Quickrewards

 

Başka oyun oyna para kazan siteleri gibi, oyuncularına anket, video izleterek çözdürerek ve reklamlara tıklatıp para kazandıran tek GPT internet sitesi olan Quickward, bu konudaki en emin internetten para kazanma uygulamalarından bir tanesidir. Lakin başka para kazanma sitelerine oranla, yüksek miktarlar vadetse de verilen miktarlar, beklenilenin biraz altında kalmaktadır.

LalaLoot

 

Para kazandıran oyunlardan biri olan Lalaloot epey kolay tek bilgisayar oyunudur.

Oyunda size verilen görevleri adına getirerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bahsedilen görevler arasında reklam seyretmek, program indirmek, reklamlara tıklamak vs.

gibi görevler yer almaktadır. Oyunun kullanıcılarına verilen ücret çok az tek miktardadır.

Fakat oyunda yapılan çekilişlerle, defa ufak tek olasılıkla de olsa devasa meblağlar kazanmak olasıdır.

 

Para Kazandıran Programlar Güvenilirliği

 

Öncelikle belirtmek lazım olur ki para kazandıran uygulamaların mantığında kullanıcıya verilen görevlerin adına getirilmesi yatıyor. Bu misyon, tek reklamın izlenmesi veyahut tek oyun ya da programın indirilmesi olabileceği gibi tek anketin doldurulması olarak da olabiliyor. Güvenilirlik içeriğine gelince, Google Play ve IOS App Store’dan indirilebilen uygulamaların devasa tek kısmı emin programlar arasında görülüyor.

Zira böyle kaynaklardan indirilen programlar, onaylı tek şeklinde kullanıcının tüketimine sunuluyor.

 

Buna ek olarak, kullanıcının da alması lüzumlenen kimi tedbirler yer alıyor.Öncelikli olarak, para kazandırdığını iddia eden hiçbir mobil programın, kullanıcısından para talep etmediğini bilmek gerekmektedir. Bu şeklinde, herhangi bir vaat karşılığında sizden para talep eden hiçbir programa güvenmemenizi tavsiye ediyoruz. Aynı şeklinde indirmiş olduğunuz programın sizden talep ettiği izinlere de bakarak, bu programlamayı telefonunuzda tutup tutmayacağınıza hüküm verebilirsiniz. Para kazandıran oyunlar Apple bünyesinde çok fazla bulunmuyor.

 

Mobil Programlardan Ne Kadar Para Kazanılır?

 

Tıpkı Anket Doldurarak Para Kazan başlıklı yazımızda da bildirdiğimiz gibi, bu tür programlardan elde ettikleri gelir, adına kazançlan görevin sayısına ve niteliğine göre değişmektedir. Fakat para kazandıran programlardan minimum birkaç adedini indirmek ve görevleri adına getirmek için günlük olarak 30 dakika gibi tek vakit ayırmak size asgari 10 lira kazandıracaktır.

 

Uygulamalardan Kazanılan Parayı Çekmek

 

Para Kazandıran Programlar, elde ettiğiniz parayı size Paypal, Payoneer ya da Skrill Gibi sanal ödeme yöntemleri vasıtasıyla gönderirler. Dolayısı ile bu tür tek uygulamadan meydana getirdiğiniz geliri, ilk olarak böyle sanal ödeme platformlarına aktarıp, ondan ardından çekebilirsiniz. Veya çevrimiçi ödeme alan alış-veriş sitelerini kullanarak, muhtelif ürünler satın alabilir ve hesabınızdaki parayı bu yolla değerlendirebilirsiniz.

 

 

Yazar Hakkında
Toplam 11 yazı
Bülent Yakut
Bülent Yakut
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara